דלג לתוכן

אודות

כריסטיאן טאפאניניו יצא לחפש תנור פיצה למשפחתו ולו, כזה שייתן לו את הטעם המושלם של אפייה בטאבון אבן, ושיהיה נייד. מהר מאוד הבין כריסטיאן כי אפשרות כזו אינה קיימת, והוא היה חייב להמציא זאת בעצמו. כך, תוך מספר חודשים, פיתח כריסטיאן את הטאבון הראשון שהיה האב טיפוס המופעל בשבבי עץ דחוסים. מאחר והמוצר קיבל מחמאות רבות על איכותו ופשטותו, הוחלט לצאת לגיוס המונים ב Kickstarter.
כריסטיאן זכה לתמיכת הציבור שהשקיע בגיוס הכספים יותר מפי-2 מהיעד, והמותג זכה לביקורת אוהדת במיוחד גם בתחרויות בינלאומיות. לאור ההצלחה המשיך כריסטיאן לשפר את הטאבון ויצר את סדרת הטאבונים המושלמת לבית ולשטח. מאז, הכל הסטוריה ו- Ooni הוא מותג הטאבונים המוביל באירופה ובאמתחתו סדרת טאבונים המשלבים בישול על מגוון סוגי אנרגיה, עיצוב מהודר, קומפקטיות ונוחות, שמתאימים את עצמם לצרכי המשתמש. כל אחד יוכל למצוא את ה- Ooni המתאים לשימושו האישי.

חברת ניין מוצרי צריכה בע"מ, היבואנית הרשמית של מותגי בישול חוץ המובילים במשק, שמה לעצמה כמטרה – לתת ללקוחותיה הנאמנים את המענה לכלל צרכי בישול החוץ. Ooni הוא ללא ספק מותג שמדבר לקהל הישראלי, לצרכיו, רצוניתיו ואופיו.